Profile

azadeh ahadi

Contact Details


Bio

تجربه قایق‌ سواری و کشتی های تفریحی

حالا که مسافر یکی زیباترین جزایر ایران هستید ، بهتر است تجربه لذت بخش قایق سواری در آبهای فیروزه ای در تور کیش ارزان را از دست ندهید  . سواحل زیبای کیش بهترین مکان برای داشتن تجربه ای بیاد ماندنی برای قایق سواری و کشت و گذار با کشتی های تفریحی است . در امتداد سواحل کیش و به خصوص در اسکله تفریحی کیش انواع قایق‌های پدالی ، سه‌چرخه آبی ، قایق‌های ماهیگیری و قایق‌های کف ‌شیشه‌ای را خواهید دید که در حال سوار کردن گردشگران اند .

ماهیگیری در آبهای نیلگون خلیج فارس

برخی مسافران نیز علاقمند هستند در کنار سواحل آرام بنشینند و برای ساعت ها ماهیگیری در آبهای خلیج فارس را امتحان کنند . در امتداد اسکله تفریحی کیش ، قایق‌هایی برای ماهیگیری وجود دارد که میتوانید با کرایه کردن آنها به میان آبها رفته و برای ساعتها ماهی صید کنید . و یا می‌توانید در امتداد ساحل به ماهیگیری بپردازید که هر دو آنها ، تجربه ای بسیار لذت بخش اند . گفتنی است برای ماهیگیری به وسایل زیادی احتیاج ندارید و هر آنچه را که بخواهید در فروشگاه‌های لوازم ورزشی که در مراکز خرید نزدیک اسکله وجود دارد ، میتوانید بیابید . بهترین و مناسب ترین زمان برای ماهیگیری ،  اوایل صبح یا هنگام غروب خورشید است و در این زمان احتمال صید ماهی بسیار بیشتر است .

پل زیبای گالاتا

پل زیبای گالاتا در تور ارزان استانبول یکی از دیدنی ترین سازه های شهر استانبول است که به نوعی نماد این شهر به حساب می آید و منظره ای زیبا را پیش رو بیننده قرار می دهد . این پل دو طبقه بر روی خلیج شاخ طلایی ( گلدن هورن ) کشیده شده و دو سوی شمال و جنوب منطقه اروپایی شهر استانبول از طریق این پل به یکدیگر متصل می شود .

به گزارش سفر باتو ، عابرین پیاده از طبقه پایینی آن و وسایل نقلیه از طبقه بالایی پل عبور می کنند و به همین خاطر می توانید برای ساعت ها و با خیال راحت  بر روی این پل قدم بزنید و از مناظر زیبای اطراف آن لذت ببرید . همچنین رستوران های مختلفی در اطراف این سازه  به چشم می خورند که اغلب با انواع ماهی های تازه صید شده و لذیذ از شما پذیرایی می کنند .